Kolejne zrzuty ekranu z AppWorld dla BlackBerry 3.0!

Piotr Barycki
08.07.2011

Może nie dziś i nie jutro, ale bez wątpienia już wkrótce do AppWorld 3.0 w wersji dostępnej przez WWW dołączy także trzecia odsłona mobilnego klienta sklepu z programami dla BlackBerry. Okazuje się, że będzie ona wyglądać niesamowicie podobnie do tego, co możemy już teraz zobaczyć w przeglądarce.

Powyższy obrazek przedstawia najprawdopodobniej najbardziej aktualną wersję aplikacji, której publiczna premiera nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana. Musimy przyznać, że wygląda ona o wiele lepiej niż obecne wydanie, a podział na kategorie (który można zaobserwować już teraz) i wyróżniony pasek wyszukiwania z pewnością ułatwi nam odnalezienie właśnie tego, czego aktualnie potrzebujemy.

Oferta BlackBerry AppWold w ostatnim czasie liczyła ponad 35 000 pozycji, zapewniając nam dostęp do kompozycji, książek, gier i aplikacji przeznaczonych specjalnie dla naszych terminali. W ostatnim czasie został częściowo „zlokalizowany”, dzięki czemu nazwy kategorii i opisy niektórych aplikacji dostępne są w języku polskim.

Wbrew pozorom AppWorld jest również ciekawym celem także dla programistów. Już na początku tego roku, według IHS SD, BlackBerry AppWorld generował dla autorów o wiele większe zyski niż w przypadku innych sklepów (z wyjątkiem Apple AppStore), utrzymując przy tym niezwykle wysokie tempo wzrostu – ponad 360% w stosunku do poprzednich 12 miesięcy.

Dziękujemy za nadesłanie informacji!