OS 7.1 już wkrótce trafi na BlackBerry P'9981 Porsche Design

Piotr Barycki
17.04.2012

Nieliczni użytkownicy BlackBerry P’9981 Porsche Design mogli być – o ile oczywiście należą do grupy bardziej świadomych użytkowników – nieco rozczarowani polityką aktualizacji oprogramowania do OS 7.1, w ramach której… nie zostali jeszcze w ogóle uwzględnieni. W przypadku, kiedy płaci się niemal 10 000 zł za telefon może być to nieco irytujące, jednak Research In Motion, podczas niedawnej konferencji Dubaju potwierdził, że nowe wydanie oprogramowania systemowego powinno trafić na to urządzenie w ciągu najbliższych kilkunastu dni.

O ile może nie ma to aż tak wielkiego znaczenia dla niektórych, z całą pewnością szczęśliwe będą osoby, które albo posiadają właśnie P’9981 albo po prostu… chcą móc korzystać z oryginalnej kompozycji Porsche Design na 9900 z OS 7.1, co do tej pory niestety nie było możliwe.

W ramach aktualizacji do OS 7.1 użytkownicy wszystkich terminali otrzymują m.in. możliwość korzystania z funkcji Mobilnego Hotspotu (maksymalnie do 5 podłączonych urządzeń) oraz usprawnioną obsługę technologii NFC, z wykorzystaniem aplikacji BlackBerry Tag.

Jeśli więc macie 9981 – gratulujemy i zazdrościmy, ale pamiętajcie, że to zwykły 9900 otrzymał aktualizację w pierwszej kolejności ;-)

 

via: Tbreak/berryreview

  • Piotr

    zachodzę w głowę, jak dwie tak szanowne firmy jak RIM i PD mogły sobie świadomie wyrządzić taką krzywdę.. ten design jest tragiczny