Zapraszamy na konferencję PROGET Mobility Challenge!

Grzegorz Dudek
Grzegorz Dudek
23.03.2017

Moi drodzy! W imieniu firmy PROGET, mam przyjemność zaprosić Was na konferencję PROGET Mobility Challenge, która odbędzie się 28 marca w Warszawie, w budynku Warsaw Spire.

Konferencja Proget Mobility Challenge, organizowana wspólnie przez firmy Proget oraz Samsung, w całości jest poświęcona bezpieczeństwu urządzeń mobilnych.
Wystąpienia prelegentów przybliżą najnowsze technologie mobilne poświęcone produktywności oraz bezpieczeństwu floty urządzeń przenośnych. Firma Samsung przybliży gościom swoją unikatową technologie Knox, która kreuje nowe standardy bezpieczeństwa urządzeń mobilnych. Samsung Knox łączy w sobie zestaw zabezpieczeń, fizycznych oraz programowych, oferując najwyższy poziom ochrony danych wrażliwych. Firma Proget zaprezentuje swój system zarządzania urządzeniami mobilnymi Proget MDM. System wykuty na bazie wieloletniego doświadczenia firmy Proget wprost odpowiada na potrzeby nowoczesnych firm posiadających flotę urządzeń mobilnych. Proget MDM to nowoczesne oprogramowanie szyte na miarę. Połączenie obu technologii daje możliwości, które wcześniej były niedostępne. Konferencja odkryje przed zaproszonym gronem Gości, pełną dostępną funkcjonalność urządzeń Samsung jaką mogą osiągnąć przy użyciu systemu Proget MDM.”

Tematyka konferencji w dużym stopniu pokrywa się z zainteresowaniami czytelników BBNews, więc gorąco zachęcam do wzięcia w niej udziału. Warto wspomnieć, że konferencja jest całkowicie bezpłatna.

Jeśli jesteście zainteresowani to zapraszam do zapisania się w TYM miejscu. W podanym linku znajdziecie również dokładny plan konferencji.

Do zobaczenia!