Oficjalnie: Whatsapp na BlackBerry ze wsparciem do końca tego roku!

Mateusz Chodakowski
Mateusz Chodakowski
19.06.2017

Dobra informacja dla wszystkich użytkowników popularnego komunikatora. WA przedłuża wsparcie dla BBOS oraz BB10 do końca 2017 roku.

Informacje na ten temat pojawiły się w sieci już dwa dni temu, jednak z jej przekazaniem Wam chciałem poczekać do momentu, w którym uda się ją potwierdzić w pewnych źródłach.

News najpierw został opublikowany na powiązanym z aplikacją, holenderskim portalu whatsappen.nl. Z uwagi na to, że przedłużone ma zostać wsparcie również dla Nokii z oprogramowaniem linii S40, wiadomość przekazała dalej strona  Nokiapoweruser.com. Pomimo błyskawicznego rozprzestrzeniania się tej bardzo dobrej wiadomości na forach (i również w waszych komentarzach – dziękuję Pafel) nie udało mi się znaleźć potwierdzenia ani na blogu, ani stronie WA, ani też na ich kanałach społecznościowych. Nawet w tej chwili w zakładce FAQ na whatsapp.com widnieje wpis z końcową datą wsparcia na 30 czerwca.

Teraz jednak informacja o przedłużeniu działania programu do 31 grudnia 2017 jest widoczna w BlackBerry Wolrd, w związku z czym należy to uznać za oficjalne potwierdzenie. Zadowoleni powinni być wszyscy userzy BlackBerry 10 oraz OS 7+.

Jak myślicie, czy w grudniu czeka na kolejna niespodzianka?

źródło: whatsappen.nl