Co nowego w nowym Desktop Managerze?

Piotr Barycki
31.08.2009

W sumie to niewiele. Chyba, że ktoś bardzo często używa swojego BlackBerry jako modelu do laptopa/PC. Przyda się również osobom, które mają wykupione nieograniczone, bądź bardzo duże pakiety danych dla swoich BB i nie wiedzą jak je wykorzystać 😉

.

Po prostu, wprowadzona została możliwość łatwego i szybkiego udostępnienia połączenia z internetem z naszego terminala dla laptopa. Oczywiście rozwiązanie to nie korzysta z łącza BIS, tylko z normalnego połączenia przez serwery operatora i jesteśmy o tym przed połączeniem ostrzegani.

.

Sama konfiguracja jest badzo prosta, ustawienia większości operatorów są juz wprowadzone i wystarczy wybrać z listy naszego, a następnie kliknąć ‚Connect’.

Ciekawą opcją jest możliwość podtrzymania połączenia nawet po zamknięciu DM.

.

image_1
.

image_2 .
.

image_3

.

image_4

.

Pomimo tego, ja raczej zostanę przy moim wbudowanym modemie 😉

  • Dodam iż po podłączeniu BB do nowego DM-a w pasku dolnym wyświetlany jest nie tylko pin podpiętego urządzenia a także jego model. W menu help pojawiła się opcja "device properties" z informacją o urządzeniu. Odpalając Media Sync mamy do wyboru na początku gdzie chcemy składować naszą muzykę i ile miejsca ma być zablokowane. IP Modem raczej się nie sprawdzi (lepiej korzystać z SzarkModemu.