KONKURS! Rozdajemy 15 kopii bbOSalert!

Avatar
Piotr Barycki
03.11.2009

bbos.

Dziś, dzięki szczodrości sponsora naszego aktualnego konkursu – bbOSalert, mam przyjemność zaproponować wszystkim aktywnym użytkownikom naszego portalu 15 darmowych kopii programu ich autorstwa!

.

Co daje nam ten program? W skrócie – oszczędza nam cały czas, który poświęcamy na mozolne przekopywanie się przez wszystkie strony, w poszukiwaniu najnowszego OS dla naszego terminala! Nie musimy już klikać do wytarcia F5, nie musimy mieć cały czas włączonego komputera – możemy po prostu ustawić jakie terminale nas interesują i jakie wersje oprogramowania (oficjalne, nieoficjalne, hybrydy), a zostaniemy o nich poinformowani natychmiast, gdy tylko się pojawią!

.

Prawda, że genialne? A dzisiaj możecie dostać taki program u nas za darmo! Wystarczy tylko zostawić komentarz pod tym wpisem, a do jutra (3.11) do godziny 21.25 (zakończenie przyjmowania wpisów – 2100), spośród osób, które zostawią komentarz, zostanie wylosowanych 15 szczęśliwców, którzy będą już od tej pory zawsze na bieżąco (przynajmniej jeśli chodzi o oprogramowanie systemowe dla ich Jeżynek).

.

alert

.

Jeśli nie jesteście wystarczająco cierpliwi i tego programu potrzebujecie natychmiast, lub jeśli nie uda się Wam wygrać – nic straconego! Program można kupić za jedyne 2$, co jest niewielką opłatą za taka funkcjonalność!

.

Jeszcze raz zachęcam do pozostawiania komentarzy – jest to naprawdę jeden z najciekawszych programów, jakie kiedykolwiek powstały na BlackBerry!

UWAGA: Nie będą liczone ani podwójne komentarze, ani komentarze nie zawierające maila! Tak więc – zostawiajcie swoje głosy rozważnie.

.

>> Strona programu

>> FAQ programu (w języku angielskim)

>> Twitter bbOSalert