Pomaluj mój świat z MiniPaint 1.0 BETA

Avatar
Mik
23.11.2009

paint-mp.

.

Jeśli czujemy nagłą potrzebę domalowania naszemu maluchowi wąsów, albo dodania kilku zabawnych efektów do zdjęcia z BlackBerry, powinniśmy zainteresować się programikiem MiniPaint. Nie jest to może Adobe Photoshop, ani Corel Draw, jednak ma kilka funkcji, które możemy uznać za użyteczne – za pomocą tej małej aplikacji, mamy możliwość wstawiania efektów, jak na zdjęciu powyżej, a ponadto dodawania klipartów, tekstu oraz zmiany rozmiaru zdjęcia, a wszystko to z poziomu terminala.

.

MiniPaint to nadal wczesna beta, ma kilka przypadłości, jednak nie są one zbyt uciążliwe. Jedną z nich jest dość trudna nawigacja – musimy się przyzwyczaić do częstego używania klawisza ENTER, zamiast po prostu mieć możliwość wciśnięcia kulki/trackpada. Również zapisując obrazki będziemy mieli logo MiniPainta na każdym z nich, ale coś za coś – należy pamiętać, że to nadal BETA, a poza tym jest darmowa. Wersja płatna będzie wydana wkrótce i będzie zawierała więcej funkcji.

.

MiniPaint pracuje na terminalach z OS 4.5 i nowszymi, nie był testowany na Stormie, więc użytkownicy tego modelu mogą stać się pierwszymi beta-testerami, wysyłając swoje spostrzeżenia do producenta.

.

[Źródło]

.

>> Pobierz