Fixmo Tools dla BlackBerry

Avatar
Piotr Barycki
29.12.2009

.

Doczekaliśmy się aplikacji (a właściwie ich zbioru), który ułatwi życie naprawdę bardzo dużej liczbie użytkowników BlackBerry! Zawiera bowiem funkcje, których brakuje w domyślnym ‚wyposażeniu’ naszego terminala, a które (przynajmniej według mnie) powinny się tam znaleźć już dawno temu. Pozostałe są doskonałym rozwinięciem już istniejących. Co wobec tego daje nam Fixmo Tools?

.

Undelete

.

.

Czyli funkcja dla nieostrożnych – za jej pomocą możemy przywrócić wszystkie usunięte niedawno wiadomości, kontakty, terminy i nie tylko.

.

Silencer

.

.

Coś co powinno być w standardzie BB – automatyczne wyciszanie na czas spotkań z ustawionym parametrem „Zajęty”. Już nigdy nic nie przeszkodzi nam w żadnym ważnym spotkaniu!

.

Forward Reply with Edit

.

.

Również coś czego może brakować każdemu – do menu kontekstowego przy każdej wiadomości zostaje dodana opcja dowolnej edycji przed wysłaniem!

.

Battery Watch

.

.

Szczegółowe informacje o baterii, wraz z potencjalnie pozostałym czasem jej żywotności, w zależności od sposobu użytkownaia.

.

Memory Manager

.

.

Jak widać – rozwinięty manager pamięci, pozwalający nam sprawdzić co ile tej pamięci zajmuje (choć na obrazku powyżej można zauważyć, że nie jest on zbyt doskonały:))

.

Dodatkowo, dwie funkcje pozostają nadal opisane jako „Coming Soon”, więc możliwe, że zostaniemy zaskoczeni nimi równie pozytywnie jak tymi już przez nas wymienionymi.

.

Aplikacja jest na razie w fazie otwartych beta-testów i można ją pobrać zupełnie za darmo z adresu http://beta.fixmo.com/.

.

[nadesłał: włochaty]