Aktualizacja: Fancy Characters 2.3.1

Avatar
Adam Cholewa
02.04.2010

Dziś pojawiło się nowe wydanie aplikacji autorstwa Sergeya Demyanova o nazwie Fancy Characters. Aktualny numer wersji to dokładnie 2.3.1.

W programie pojawiły się  dwie nowe opcje. Autor dodał menu ustawień (Rys. 1, Rys. 2), dzięki któremu można od teraz zablokować okno programu oraz powiększyć wyświetlane ikony.

Rys. 1. Okno z kursorem ustawionym na ikonie menu ustawień aplikacji


Rys. 2. Zawartość menu ustawień


Po wybraniu opcji „Sticky Mode” okno programu, jak już wcześniej wspomniałem, zostaje zablokowane na ekranie Jeżynki podczas pisania wiadomości. Dzięki takiemu rozwiązaniu, po wpisaniu emotikony, okno Fancy Charcters nie znika, tylko jest przez cały czas wyświetlane jako okno główne dzięki czemu można wpisać kolejne elementy graficzne do wiadomości, bez konieczności ponownego wskazywania pozycji Fancy Characters w menu kontekstowym. W tym trybie nie da się niestety uzupełniać wiadomości tekstem podczas dodawania kolejnych ikon.


Rys. 3. Przykład użycia „Sticky Mode


Druga z dostępnych opcji pozwala na powiększenie ikon wyświetlanych na ekranie umożliwiającym ich wybór.


Rys. 4. Przykład użycia opcji „Large Icons


Do dnia 3. kwietnia, w naszym sklepie BBApps.pl,  można dokonać zakupu tej aplikacji w promocyjnej cenie 3,43 zł netto. Cena regularna programu to 4,29 zł netto. Dla chcących sprawdzić jak działa Fancy Characters jest dostępna wersja testowa.


Kup teraz / przetestuj