Konkurs fotograficzny BBNews.pl! Wygraj kartę pamięci 16 GB!

Avatar
Piotr Barycki
12.04.2010


Konkurs dedykowany tym, którzy uważają, że dla aparatu w BlackBerry jednak jest miejsce i nawet od czasu do czasu z niego skorzystają, klikając fotkę lub dwie 🙂 Jest on również dla tych, który z tego „ustrojstwa” w swoich terminalach nigdy nie korzystali – może czas jednak zacząć? Wystarczy bowiem włączyć aparat w naszym BlackBerry (nie bójmy się tego zrobić!), wybrać obiekt, lub sytuację, która będzie warta uwiecznienia i już! Takie zdjęcie (o ile uznamy oczywiście, że nadaje się do konkursu), wystarczy wysłać na adres konkurs@bbnews.pl i czekać z niecierpliwością na wyniki…


Jakie są wymagania? Bardzo, naprawdę bardzo niewielkie, potrzeba jedynie:


  1. Wykonać dowolne zdjęcie naszym BlackBerry – dowolna jest ‚technika’, miejsce, obiekt, sytuacja, model BB (choć polecamy te posiadające jednak aparat 😉 ). Zdjęcie ma się po prostu wyróżniać i powalić nas na kolana 🙂
  2. Nie dokonywać jakichkolwiek zmian za pomocą programów graficznych, takich jak: Adobe Photoshop, Gimp, etc.
  3. Wysłać je w terminie do 20.05.2010 na adres konkurs@bbnews.pl z dopiskiem w tytule „Foto”
  4. Czekać na wyniki, które ukażą się w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia konkursu.


Nie musicie się martwić, że Wasz aparat ma tylko 1,3 czy 2 mpx – dobre zdjęcie nie potrzebuje milionów pikseli, żeby wyróżniać się spośród wielu innych, tak więc każdy ma szanse!


Po zebraniu wszystkich zdjęć zostaną one ocenione przez jury w składzie redakcyjnym ( 🙂 ) i spośród prac zostaną wyłonione trzy najlepsze, które zostaną nagrodzone:


  1. miejsce – Karta pamięci microSD o pojemności 16 GB
  2. miejsce – Karta pamięci microSD o pojemności 4 GB
  3. miejsce – Karta pamięci microSD o pojemności 2 GB


Dzięki czemu nie zabraknie nam już nigdy miejsca na kolejne zdjęcia wykonywane naszymi terminalami, a muzyka, którą będziemy mogli zmieścić na tych kartach, powinna dostarczyć nam inspiracji do dalszej pracy twórczej.


W naszym konkursie najlepsze będzie jednak to, że nikt nie będzie przegrany – każdy z uczestników dostanie od nas 15% zniżki na dowolną aplikację w sklepie bbapps.pl.Widzicie jakie to proste? Tak więc… do dzieła!


UWAGI:


Każdy uczestnik, który wyśle zdjęcie w wyznaczonym terminie, zostanie o tym natychmiastowo powiadomiony, co będzie równoznaczne z przyjęciem jego zdjęcia do konkursu. Prosimy zachować wiadomość, którą otrzymacie od nas – jest ona dowodem startu w konkursie! W przypadku nie otrzymania takiego potwierdzenia w ciągu 24h (w dniach roboczych – od poniedziałku do piątku) prosimy o próbę ponownego nadesłania e-maila ze zdjęciem. Redakcja nie odpowiada za zdjęcia, których autorzy nie otrzymali w/w potwierdzenia.


Do konkursu można zgłosić 1 (słownie: jedno) zdjęcie – w przypadku nadesłania większej ilości, brane pod uwagę będzie zdjęcie z najnowszą datą odebrania, o czym poinformowany zostanie autor. W przypadku, gdy zdecydujemy, że chcielibyśmy jednak, aby udział w konkursie brało wcześniejsze zdjęcie – należy powiadomić nas o tym drogą mailową i oczekiwać na potwierdzenie mailowe.


Osobami odpowiedzialnymi za wybór najlepszych zdjęć są członkowie redakcji: Michał Majchrzak, Adam Cholewa i Piotr Barycki. Nikt spoza tej trójki nie ma dostępu do nadsyłanych zdjęć, aż do momentu publikacji wyników, kiedy to opublikowane zostaną trzy najlepsze prace. Zdjęcia nie będą również przesyłane dalej ani wykorzystywane do żadnych celów bez zgody autora.


Nagrody zostaną wysłane pocztą w ciągu 2 dni (48h) roboczych od daty opublikowania wyników. Możliwa jest wysyłka za granicę. Koszt wysyłki w całości pokrywa serwis BBNews.pl. Karty są nowe, nie rozpakowane i objęte gwarancją producenta na okres wyszczególniony w karcie gwarancyjnej. Nie ma możliwości zamiany wygranych przedmiotów na gotówkę, ani na inne przedmioty. Z powodów niezależnych od redakcji serwisu, termin ogłoszenia wyników może ulec zmianie na późniejszy, o czym wszyscy biorący udział  zostaną powiadomieni drogą mailową, lub inną (wybraną przez nich). Redakcja nie odpowiada za przesyłki zagubione, zniszczone lub dostarczone z opóźnieniem przez Pocztę Polską, a dowodem wysłania (czyli wypełnienia swoich obowiązków przez serwis) jest Potwierdzenie Nadania wystawiane przez Pocztę Polską.