Nadeślij newsa i wygrywaj nagrody!

Avatar
Piotr Barycki
07.04.2010


Przeczytałeś coś ciekawego w internecie? Trafiłeś na niepublikowane wcześniej informacje? Usłyszałeś przypadkiem o czymś, o czym nikt wcześniej nie pisał? Masz swoje przemyślenia, którymi chciałbyś się z nami podzielić? Nasz mail jest zawsze ‚otwarty’ dla Ciebie! Z przyjemnością przyjmiemy każdą informację dotyczącą wszystkiego związanego z BlackBerry – nowości dotyczące oprogramowania, urządzeń, nowych projektów, nieoficjalnych i oficjalnych OS’ów, usług, etc – to właśnie to, czego potrzebujemy!


Oczywiście, nie zamierzamy pozostać dłużni – każdego miesiąca będziemy losowo przyznawać naszym informatorom atrakcyjne nagrody, od darmowych licencji na oprogramowanie, po akcesoria do ich terminali (wszystko w zależności od dostępności), a na koniec roku… kto wie? 🙂 Bądźcie świadomi, że o Was nie zapominamy!


W związku z tym, że niektóre przesyłane przez Was informacje mogą być poufne, domyślnie nie publikujemy w żaden sposób danych naszego Źródła (chyba, że zaznaczy inaczej). Maile z takimi informacjami nie opuszczają naszej skrzynki pocztowej i na życzenie nadawcy mogą być kasowane z serwera i programów pocztowych od razu po przeczytaniu. Wiecie dobrze, że możecie nam zaufać – wszystkie nasze dotychczasowe Źródła mają się dobrze 🙂


Tak więc, nie bójcie się  i piszcie!

Mail