RIM chce otworzyć centrum serwisowe pod Poznaniem?

Avatar
Piotr Barycki
29.04.2010

Ciekawe plotki dotarły od nas od informatora, który woli chwilowo pozostać anonimowy. Według jego informacji Research In Motion planuje otwarcie pierwszego centrum serwisowego dla swoich urządzeń w Polsce, które znajdować by się miało w „okolicach Poznania”. Dodatkowym dowodem na to ma być obecność dużej ilości osób „istotnych” dla Poznania i okolic, obecnych na kończących się powoli targach Wireless Enterprise Symposium, które są przecież najlepszą wizytówką dla całego RIM i oferowanych przez nich rozwiązań.

Z innych źródeł docierają do nas pogłoski mówiące o tym, że polski rynek jest jednym z głównych celów kanadyjskiej korporacji na ten rok i w związku z tym czekają nas dość istotne zmiany (niektórych z nich możemy w ogóle nie dostrzec, inne będą za to dostrzegalne gołym okiem).

Oczywiście należy pamiętać, że wszystkie te informacje są jedynie plotkami i należy podchodzić do nich z umiarkowanym entuzjazmem. Z biegiem czasu zrobimy wszystko, żeby te doniesienia zweryfikować i dać wszystkim jasną odpowiedź, bardzo mocno chcemy jednak wierzyć, że przynajmniej tkwi w tym wszystkich chociaż ziarnko prawdy…