RIM ulepsza akcesoria dla swoich urządzeń

Avatar
Piotr Barycki
27.04.2010

Dopiero co rozpoczęte targi WES pokazały, że RIM postanowił poszerzyć również ofertę oferowanych przez siebie akcesoriów, a także wprowadzić nieznaczne ulepszenia do już istniejących.

Najlepszym przykładem są przedstawione na powyższym zdjęciu pokrowce dla BlackBerry 9100/5, bardzo podobne do tych, które do tej pory mogliśmy kupić jedynie u firm specjalizujących się w tej formie ochrony telefonów – w licencjonowanych sklepach BlackBerry w ramach firmowych „gadgetów” tego typu, dostać można było jedynie skórzane pokrowce w różnych odmianach. Dla nowych terminali z serii Pearl przygotowano również gumowe, jednoczęściowe ‚osłonki’, w różnych wersjach kolorystycznych, które będziemy mogli dokupić w zależności od naszych preferencji.

Ciekawostką jest także fakt, że nowe Perełki doczekały się aż 5 wersji obudowy, w kolorach od klasycznego czarnego aż po fioletowy.

Zmian doczekała się również… ładowarka BlackBerry, którą widać w dolnej części zdjęcia – nie posiada już przymocowanego na stałe kabla, a jedynie gniazdo, do którego możemy włożyć dowolny kabel USB, co znacząco ułatwia życie, w przypadku kiedy posiadamy kilka modeli BB z różnymi rodzajami gniazd do ładowania.


Serdecznie dziękujemy naszemu WES’owskiemu kontaktowi za zdjęcia! 🙂