Uzupełnienie: Darmowe kopie SBSH Historia 1.0 otrzymują…

Avatar
Adam Cholewa
10.04.2010

W dniu 8. kwietnia o godzinie 8:00 ogłosiliśmy wyniki konkursu, w którym do wygrania były licencje z okazji premiery SBSH Historia 1.0. W informacji podaliśmy także, że w ciągu 24h wylosowane osoby powinny skontaktować się z nami wysyłając wiadomość na wskazany adres e-mail.

Ponieważ do dziś dnia skontaktował się z nami tylko jeden ze wskazanych na liście uczestników (Joland), podjęliśmy decyzję o powtórnym losowaniu dwóch licencji z grupy wpisów pomniejszonej o użytkowników Joland, FoxHound, picapau.

W wyniku losowania dwie licencje na SBSH Historia przypadają użytkownikom:

  • emes71,
  • robi159

Podobnie jak poprzednio, prosimy wylosowane osoby o kontakt na adres adam.cholewa@bbnews.pl w ciągu 24h od ukazania się niniejszego wpisu. W wiadomości należy podać przede wszystkim numer PIN urządzenia, na którym będzie używane oprogramowanie SBSH Historia. W przypadku braku kontaktu ze strony tych osób losowanie zostanie przeprowadzone ponownie.

W związku z zainstniałą sytuacją apelujemy do osób, które chcą wziąć udział w konkursach, o dokonywanie wpisów wyłącznie w przypadku zainteresowania danym produktem. W przeciwnym przypadku zmniejszają się szanse pozostałych uczestników, względnie wydłuża się czas odbioru nagrody (w przypadku braku kontaktu ze strony wylosowanego uczestnika i związanego z tym powtórnego losowania).


Gratulujemy wygranych i czekamy na kontakt do jutra (tj. 11. kwietnia) do godziny 13:45.