BlackBerry 8980 'ukryty' w Desktop Manager 6

Avatar
Piotr Barycki
31.07.2010

Okazuje się, że testowa wersja nowego oprogramowania dla PC, która została udostępniona wybranym osobom, a następnie ‚wyciekła’ do internetu, zawiera przynajmniej jedną dodatkową niespodziankę. W grafikach, mających reprezentować podłączone urządzenie znalazł się bowiem plik odpowiedzialny za (najprawdopodobniej) następce modelu 8900 BlackBerry 8980 Curve.

O samym urządzeniu było dość głośno jakiś czas temu, kiedy to w internecie zaczęły się pojawiać pierwsze doniesienia na temat planów produkcji takiego modelu, a następnie uraczono nas licznymi jego zdjęciami. Według informacji, które można uzyskać z pliku UAProf, terminal z ekranem o rozdzielczości 480×360 i klasyczną pełną klawiaturą QWERTY, a także TrackPadem, będzie pracował w sieciach GPRS/EDGE. Nie wiadomo jednak, czy w związku z premierą 9300, która ma mieć miejsce w ciągu najbliższych dni, urządzenie nie zostało również wyposażone w moduł HSPA. W tym przypadku byłoby to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają godnego następcy dla swoich 83xx czy też 8900.

Możliwe też, że urządzenie będzie godne uwagi również ze względu na to, że jako pierwsze BlackBerry z serii Curve otrzyma system BlackBerry 6. Niestety brak dokładnych informacji na ten temat.

 

[via]