Z jakimi samochodowymi zestawami Bluetooth zadziała BlackBerry?

Piotr Barycki
23.07.2010

W coraz większej ilości nowych samochodów montowane są fabrycznie zestawy Bluetooth, umożliwiające m.in. prowadzenie rozmów w trakcie jazdy, bez konieczności trzymania telefonu w ręce. Niestety, nie wszystkie takie zestawy działają z naszymi BlackBerry w pełni poprawnie, dlatego RIM postanowił przygotować, popartą testami, listę systemów, z którymi Jeżyny współpracują bez problemu.

Oczywiście, jeśli naszego zestawu nie ma na liście, nie oznacza to, że nie będzie on działać – mógł być po prostu nie testowany.

Sprawdź

 • zebda

  W BMW z iDrive pierwszej generacji (bez przyciskow phone, radio, navi itp) BB działa bez problemowo wraz z przesyłaniem do samochodu książki adresowej.

  Jeśli dobrze pamiętam w Citroenach też wszystko hula poprawnie.

 • Alexander

  Ja potwierdzam poprawne parowanie, nawiązywanie połączeń, wybieranie głosowe i sync. książki adresowej w BMW, Land Rover'rze i Volvo. Z małą "gwiazdką" najlepszej jakości połączenia są w Volvo zarówno jeśli chodzi o głośniki jak i o mikrofon, choć może to subiektywna opinia bo najdłużej jak do tej pory korzystałem właśnie z tego połączenia. Najfajniejsza opcaj jest za to w Land Roverze. Mianowicie można spiąć do 4 telefonów na raz pod Bluetoothem, które będą oczywiście równolegle połączone. Tylko co jak wszystkie na raz zadzwonią? 😀

 • XRBANAN

  PIOONEER BT 600 TEZ DZIALA WYSMIECNICE KOPIUJE KONTAKTY REWELACJA 8520

 • witek

  W Fordzie na radiu Sony tez działa

 • Piotr

  BB 9700 w Peugeot 3008, bez porównania lepiej niż mój poprzedni tel. HTC HD2