BlackBerry w Erze produktem o ograniczonej dostępności…

Avatar
Piotr Barycki
01.08.2010

Cóż, z wielkich zapowiedzi składanych kilka miesięcy temu chyba niewiele Erze wychodzi – śladu BIS-B jak na razie nie widać, a kanadyjskich terminali i rozwiązań bezprzewodowych oferowanych przez Research In Motion nie udało się wypromować na tyle, na ile udało się z wspominanym Androidem i iPhonem. Dodatkowo, od pierwszego sierpnia wszystkie modele BlackBerry mają w tej sieci status urządzeń o „ograniczonej dostępności”.

Możliwe, że jednak ktoś w Erze chciał sprawić fanatykom BlackBerry przyjemność, umieszczając w cenniku model 8800, oznaczony dodatkowo nazwą kodową, która w żadnym przypadku nie stała się nazwą handlową. Ciekawskim życzymy miłego poszukiwania w ramach poszerzania swojej wiedzy na temat historii produktów RIM 🙂

BTW: Nie jestem pewien kto odpowiada za tworzenie cenników, ale pisanie w jednej (!) kolumnie raz RIM, a raz Rim chyba nie jest objawem profesjonalizmu, nie wspominając już nawet o tym, że niektóre modele są podpisane jako… Blackberry (w tym miejscy powinien być wykrzyknik, ale załamał się i uciekł). Dlaczego w ofercie nie ma np. Iphone, albo Htc?

Cennik telefonów: Rozmawiaj za grosze

Cennik: Internet W Telefonie

Cennik: Najtańsze Telefony W Firmie

Cennik: Pakiet Biznes


[via]