Trillian dla BlackBerry już oficjalnie za 4.99$ w AppWorld

Avatar
Piotr Barycki
26.08.2010

Całkiem niedawno zakończyły się oficjalnie testy kolejnego multikomunikatora dla BlackBerry o nazwie Trillian. Aplikacja została uznana za autorów za gotową do sprzedaży i udostępniona do pobrania z BlackBerry AppWorld za 4.99$.

Program umożliwia komunikację z AIM/ICQ, Google Talk, MySpaceIM, Jabberem, Yahoo Messengerem, Astrą, MSN’em i (co jest jedną z jego głównych zalet) chatem Facebooka. Przejrzysty i funkcjonalny interface ułatwia rozmowy, a dzięki synchronizacji z komputerowym odpowiednikiem możemy mieć nasze kontakty zawsze pod ręką.

Oferta wydaje się niezwykle ciekawa, jednak radzimy zastanowić się nad zakupem, w przypadku jeśli nie uczestniczyliśmy w testach programu – według niektórych użytkowników wersja uznana przez producenta za finalną nie do końca jest tak dopracowana jak powinna i wykazuje się m.in. niekontrolowanym zapotrzebowaniem na energię i pamięć operacyjną. Jeśli jednak testowaliście program i wiecie, że jest tym czego szukacie to 5$ nie powinno dla Was stanowić bariery nie do przekroczenia.

Pobierz