SpectorSoft prezentuje eBlaster Mobile – całkowity nadzór nad BlackBerry

Piotr Barycki
13.09.2010

W dniu dzisiejszym swojej premiery doczekał się eBlaster Mobile – wyprodukowany przez SpectorSoft Corporation program służący do nadzorowania aktywności (np. połączenia czy wiadomości email) na wybranych przez nas terminalach BlackBerry.

Kosztujący 49$ eBM, umożliwi nam rejestrowanie informacji na temat wychodzących połączeń i (dokładna data, numer, rodzaj połączenia), wiadomości email i sms (data, adres/numer). W tym drugim przypadku istnieje również możliwość ustawienia automatycznego przesyłania tych wiadomości na wybrany przez nas adres email lub numer telefonu. Program posiada wbudowaną skrzynkę pocztową wysyłającą raporty i powiadomienia, w związku z czym nie ma możliwości, aby użytkownik przeglądając swoją skrzynkę nadawczą mógł je odnaleźć.

Kopie wiadomości przesyłane są w momencie wysłania/otrzymania ich przez nadzorowany terminal, natomiast raporty z użytkowania są generowane co określony przez nas czas, od 30 minut aż do jednego dnia.

Aplikacja idealnie nadaje się do ciągłej kontroli pracowników, lub… dzieci 😉

eBlaster Mobile działa na wszystkich systemach operacyjnych BlackBerry od 4.2 wzwyż, włącznie z 5.0 i 6.0. Dostęp do ustawień aplikacji jest możliwy również z wykorzystaniem panelu WWW.

Więcej informacji

  • fism

   a żonie ufasz?

 • Bartosz

  tylko czemu żona nie chce BB ? 🙂

  • T0MEK

   Nie tylko Twoja żona tak twierdzi… 😛

 • kbbk

  rozumiem, że żadnej ikony zwykły użytkownik nie wyłapie?
  nie ma śladu tego programu?

  PS jeśli tak, to na ten program właśnie czekałem 🙂
  z drugiej strony.. trochę trzeba wysupłać

  • fism

   nie ma ikonki i nie da się usunąć, bez znajomości hasła.

   Ale w umowie jest napisane, że musisz powiedzieć każdemu komu to zainstalujesz, że mu to zainstalowałeś 🙂

 • kbbk

  i to tylko na rok..