BlackBerry PlayBook (wydrukowany…) uchwycony na kolejnym zdjęciu

Avatar
Piotr Barycki
26.11.2010

AKTUALIZACJA: Ok, to zdjęcie to fake, ale w dobry sposób obrazuje rozmiar tabletu…

Mieliśmy już do czynienia z pierwszymi nieoficjalnymi prezentacjami wideo (nadal czekamy na kolejne części), a dziś czas na jedno z pierwszych nieoficjalnych zdjęć, drobną symulację doskonale pokazującego pokazującą, jak tablet BlackBerry będzie „leżał w dłoni”.

Biorąc pod uwagę fakt, że BlackBerry PlayBook jest praktycznie tych samych wymiarów co Samsung Galaxy Tab i charakteryzuje się zbliżoną do konkurencyjnego urządzenia masą, jesteśmy w stanie (na podstawie własnych doświadczeń) stwierdzić, że trzymanie urządzenia w sposób przedstawiony na powyższym zdjęciu, nawet przez dłuższy czas, nie powinno być dla nas większym problemem. Jeszcze wygodniej urządzenie trzyma się w pozycji pionowej, a dzięki mniejszej niż np. w iPadzie przekątnej ekranu, pisanie na klawiaturze ekranowej, w obydwu ułożeniach, jest niezwykle wygodne – możemy pisać za pomocą kciuków, tak samo jak ma to miejsce np. w przypadku Storm’a lub Torch’a.

Sam muszę przyznać, że idea tabletu przekonuje mnie coraz bardziej i zaczynam ‚łapać się’ na tym, że nie opuszczam już bez niego domu, a nawet na tym, że częściej zastępuje mi on laptopa do najbardziej podstawowych zastosowań. Brakuje właściwie tylko jednego – lepszej synchronizacji z BlackBerry, którą zapewniłby mi właśnie PlayBook. Czekamy zatem z niecierpliwością na rynkową premierę pierwszego „dużego BB”. Póki co, pozostaje nam podziwianie „przez szybkę” (monitora).

PS: Zegarek (o ile jest to zegarek) autora fotografii może chyba konkurować pod względem ‚oryginalności’ z sygnetem osoby, która wykonała zdjęcie (prawdopodobnie) kolejnej edycji Storm’a 🙂

Via: bbworld.info
Źródło: blackberryforum.com