Angry Farm – prawie jak Angry Birds…

Avatar
Piotr Barycki
28.02.2011

Z różnych powodów, producenci najpopularniejszych gier na inne platformy omijają BlackBerry OS szerokim łukiem. Niestety, nie inaczej wygląda sytuacja z Rovio i Angry Birds – autorzy oficjalnie zapowiedzieli, że wejście na „jeżynowy rynek” rozważą dopiero w przypadku PlayBook’a i nowszych terminali. Powstałą w ten sposób lukę w rynku postanowili wykorzystać programiści z grupy Smarter Apps.

W efekcie otrzymujemy niemal dokładną kopię Angry Birds, w której ptaki i świnie zastąpiono po prostu innymi zwierzętami, które odnaleźć możemy na tytułowej farmie. Do dyspozycji oddano aż 30 poziomów, do złudzenia przypominających te, które mieliśmy okazję oglądać w przypadku oryginału.

Zarówno grywalność, jak i poziom wykonania samej aplikacji stoją na przyzwoitym poziomie, jednak odstrasza jedno – cena. Prawie 20zł, za program, który dla Androida udostępniany jest całkowicie za darmo, a dla iOS kosztuje o wiele mniej? Troszkę za dużo jak na program, który w najlepszym przypadku można określić jako „stosunkowo udaną podróbkę”…

Dla odważnych link do AppWorld.