[ANKIETA] Z ilu kont email korzystasz na BlackBerry?

Avatar
Piotr Barycki
02.02.2011

„Usługa BlackBerry pozwala na odbieranie wiadomości email z 10 kont pocztowych w trybie push” – tak większość krajowych operatorów reklamuje najpopularniejszą odmianę oferowanej przez siebie usługi – BlackBerry Internet Service. Czy jednak faktycznie jest nam potrzebne aż tyle kont? Światowe statystyki mówią co innego…

Według uzyskanych przez nas informacji, na każdego abonenta usługi BlackBerry, przypada zaledwie… 1,57 konta email skonfigurowanego na posiadanym przez niego terminalu BlackBerry. Musimy przyznać, że informacja ta zdziwiła nas na tyle, że postanowiliśmy spytać o to samo naszych czytelników. Może faktycznie przydałaby się tańsza odmiana BIS, pozwalająca na konfigurację jednego, dowolnego adresu email?

Dajcie znać, czy jesteście ‚normalnymi’ użytkownikami i posiadacie 1-2 konta pocztowe, czy też jesteście prawdziwymi ‚demonami internetu’ i wasze terminale bez przerwy pobierają setki wiadomości z Waszych 10 kont pocztowych (a i tak chcielibyście mieć możliwość konfiguracji większej ilości).

Miłego głosowania!