BlackBerry 9300 Curve 3G dostępny w sklepie internetowym Orange

Avatar
Piotr Barycki
23.02.2011

Najnowszy model BlackBerry z serii Curve jest już dostępny w cennikach Orange dla biznesu od pewnego czasu, jednak dopiero niedawno został on dodany do oferty sklepu internetowego. W tym momencie wygląda na to, że z wyjątkiem Torch’a, jest on jedynym urządzeniem, które można bez problemu zamówić w ten sposób.

Niestety ktoś najwyraźniej nie przejął się dość dziwną składnią, którą mieliśmy okazję podziwiać kilka tygodni temu i na stronie dedykowanej 9300 możemy przeczytać:

RIM BlackBerry Curve 9300 Smartphone to RIM skierowana do użytkowników poszukujących prawdziwie biznesowych rozwiązań w telefonie, połączonych z elegancją wykonania i intuicyjną obsługą. RIM 9300 umożliwia odczytywanie popularnych plików w formatach tekstowych, graficznych oraz plików biurowych takich jak: MS Word, MS Excel, MS Power Point, Adobe Acrobat . Wbudowana klawiatura QWERTY umożliwia błyskawiczne odpisywanie na wiadomości e-mail i SMS. Telefon wyposażony jest w aparat fotograficzny 2 Mpix z funkcją zoom oraz nagrywaniem video. Wysokiej jakości matryca LCD o podwyższonym kontraście i wymiarach 320×240 gwarantuje, że oglądanie zdjęć i filmów to czysta przyjemność. Obok tego telefon wyposażony jest w GPS, WiFi, odtwarzacz muzyki i plików video, kalendarz oraz wiele innych narzędzi biznesowych. Aby w pełni korzystać ze wszystkich funkcjonalności telefonu BlackBerry , należy posiadać aktywne usługi BIS (BlackBerry Internet Service) lub BES (BlackBerry Enterprise Service).

Jeśli jednak zrozumieliśmy o co chodzi, możemy przyjrzeć się cenom i planom taryfowym, w którym telefon jest dostępny.