Obserwuj z nami Mobile World Congress 2011!

Avatar
Piotr Barycki
09.02.2011

Jak zapewne wie już część z naszych czytelników, w tym roku nie zamierzamy opuścić żadnych z najważniejszych targów, na których prezentowane będą najnowsze urządzenia i rozwiązania oferowane przez Research In Motion. W związku z tym, już od przyszłego poniedziałku będziemy relacjonować dla Was wydarzenia, które będą miały miejsce podczas Mobile World Congress 2011.

Z pewnością nie będziemy mogli narzekać na brak atrakcji – po raz pierwszy dostaniemy w swoje ręce PlayBook’a, a bogata oferta partnerów Research In Motion sprawi, że przez te 4 dni zgromadzimy ogromną ilość informacji fascynujących wszystkich posiadaczy terminali z jeżynką w logo.

W miarę możliwości postaramy się umieszczać wszystkie materiały jak najszybciej na naszej stronie, jednak spragnionym jak najszybszych wiadomości polecamy nasze konta w serwisach micro-blogowych, gdzie będziemy dodawać je na bieżąco, wraz z naszymi szybkimi obserwacjami i spostrzeżeniami. Warto więc śledzić nas na:

  • Twitterze: @piotrbarycki – w tym miejscu znajdować się będzie wszystko, co tylko przyjdzie mi do głowy podczas targów – zdjęcia, krótkie notatki i wszystko, co tylko można sobie wyobrazić 🙂
  • Twitterze drugim: @bbnewspl – tutaj będzie już nieco bardziej oficjalnie, ale też i nieco później 🙂
  • Facebook‚u – tutaj może być nieco obszerniej, ale za to jeszcze później 🙂
  • RSS – w tym miejscu oczywiście można będzie znaleźć wszystko co pojawiło się na naszej stronie głównej
  • YouTube – oprócz zdjęć i pisemnych recenzji postaramy się przygotować jak najwięcej materiału wideo (zwłaszcza z PlayBook’iem w roli głównej)! Nie zapomnijcie więc od czasu do czasu zaglądnąć na nasz kanał na YT.
  • Foursquare – jeśli chcecie wiedzieć gdzie aktualnie znajduje się nasza ekspedycja, FS będzie najlepszym miejscem do tego celu.

Poza tym można do nas „zagadać” – na wszystkie pytania dotyczące targów postaramy się odpowiadać jak najszybciej, jednak w zależności od intensywności imprezy możemy mieć pewne opóźnienie w odpowiadaniu na zapytania. Jeśli więc będziecie chcieli, aby np. zwrócić na coś szczególną uwagę podczas testowania PlayBook’a, piszcie na:

  • piotr.barycki@bbnews.pl
  • PIN: 20FF5FD0 (wszystkie kółka to zera)

Oby te targi okazały się owocne!

PS: W związku z wcześniejszym wyjazdem do Barcelony (10.02), możliwe jest, że na wszystkie wysłane do mnie wiadomości będę odpowiadał z pewnym opóźnieniem (roaming). Mamy jednak nadzieję, że uda nam się mimo wszystko pozostać „na czasie”.