BGR: BlackBerry PlayBook dopiero w kwietniu

Avatar
Piotr Barycki
02.03.2011

Im bliżej premiery, tym więcej przecieków na temat tabletu RIM. Redakcja BGR otrzymała dziś z „wielu źródeł” informacje na temat dokładnej daty rynkowego debiutu tego urządzenia, według których ma ona mieć miejsce 10. kwietnia.

Dodatkowo, ostateczna wersja oprogramowania ma zostać zatwierdzona dopiero ostatniego dnia bieżącego miesiąca, co spowoduje, że PlayBook od razu po wyciągnięciu z pudełka będzie się najprawdopodobniej domagał aktualizacji. Nie podano jeszcze, jakie zmiany mają zostać wprowadzone w przypadku najnowszego OS, jednak najprawdopodobniej dowiemy się o nich już niedługo.

W oczekiwaniu na PB zachęcamy do zapoznania się z naszą dwuczęściową relacją dotyczącą „dużej jeżynki”, w wersji tekstowej i wideo.

via: bgr

Od redakcji (naszej): O ile BGR jest zazwyczaj doskonałym źródłem informacji, o tyle już raz poważnie mylili się w kwestii PlayBook’a, twierdząc, że jego prezentacja nie nastąpi podczas DevCon, co oczywiście miało miejsce. Traktujmy więc powyższą informację z lekką nieufnością i liczmy na to, że pierwsze sztuki PB zawitają do nas jeszcze w tym miesiącu.