BlackBerry Messenger dla iPhone już 26 kwietnia?

Avatar
Piotr Barycki
30.03.2011

Po oficjalnym potwierdzeniu obsługi przez PlayBook’a aplikacji z Androida, praktycznie jedyną niepotwierdzoną ‚większą’ plotką pozostało udostępnienie oficjalnego komunikatora BlackBerry innym platformom mobilnym – Androidowi i iOS. Wygląda na to, rozpoczął się czas ‚wielkiego zgadywania’ – dziś padła pierwsza (nie)prawdopodobna data – 26 kwietnia 2011.

W tym dniu Research In Motion miałby udostępnić w AppStore „BlackBerry Messengera i inne usługi”, które niestety nie zostały dokładniej określone. Informacja ta wydaje się być jednak średnio wiarygodna – wcześniejsze plotki mówiły bowiem o pewniejszej i szybszej premierze tego rozwiązania dla Androida, głównie ze względu na otwartość tej platformy. Zapowiadając premierę na konkretną datę, Kanadyjczycy musieliby mieć już aplikację (i inne usługi) zatwierdzoną przez sklep Apple – czy to możliwe, aby stało się to tak szybko? Po ostatnich posunięciach RIM, można chyba zacząć powoli wierzyć we wszystko 😉

Mamy więc nadzieję, że zarówno ten, jak i poprzedni przeciek na ten temat były wyłącznie przedwczesnym żartem z okazji 1. kwietnia.

A czy Waszym zdaniem udostępnienie BBM dla innych platform ma jakikolwiek sens?

PS: Powyższy obrazek jest oczywiście efektem pracy grafika-amatora, a nie potwierdzeniem BBM’a na iP.

via: mobilesyrup