Jim Balsillie: Operatorzy są zachwyceni nowymi terminalami BlackBerry

Avatar
Piotr Barycki
25.03.2011

Bold Touch, Curve Apollo, Curve Malibu, Torch 2 – to tylko niektóre z modeli, które jeszcze w tym roku (lub na początku przyszłego) trafią na półki sklepowe całego świata. Wyposażone w system operacyjny BlackBerry OS 6.1 będą stanowić prawdopodobnie ostatni krok przed znaczącym skokiem, jakim będzie zmiana platformy na QNX. O ile RIM oficjalnie nie potwierdził jeszcze żadnego z tych modeli, o tyle podczas wczorajszego ogłoszenia wyników za ostatni rok finansowy, CEO RIM – Jim Balsillie, postanowił nieco podgrzać atmosferę.

Według niego, operatorzy którym zaprezentowane zostały najnowsze modele i najnowszy system operacyjny (6.1) byli zachwyceni do tego stopnia, że aż „opadły im szczęki” z wrażenia i za wszelką cenę chcą włączyć je do swojej oferty.

Niestety, poza tą krótką wypowiedzią, nie zostały ujawnione żadne szczegóły, które powinniśmy jednak poznać już na samym początku maja, podczas odbywającego się w Orlando BlackBerry World. To właśnie wtedy zaprezentowane zostaną prawdopodobnie po raz pierwszy najnowsze terminale, oraz m.in. aplikacje z Androida działające na PlayBook’u.

Mamy nadzieję, że na nas nowe BlackBerry zrobią co najmniej podobne wrażenie…

via: businessinsider