msnBattery™ – ekologiczne baterie dla BlackBerry

Avatar
Piotr Barycki
18.03.2011

W dniu dzisiejszym OnTrion™, producent ‚ekologicznych’ baterii dla telefonów komórkowych ogłosił rychłe rozpoczęcie dystrybucji nowej serii akumulatorów przeznaczonych dla terminali BlackBerry.

Baterie msnBattery™ zostały zaakceptowane przez Federalną Komisję Łączności (FCC), która potwierdziła najwyższą jakość zastosowanych w nich elementów, oraz brak negatywnego wpływu na nasze zdrowie. Wykonane zostały w technologii Li-Ion i pasują do większości dostępnych na rynku terminali BlackBerry – od 7100, przez 8300, 8520, aż po 9700, 9780 czy 9800. Według producenta, każdy model przechodzi długotrwałe testy, mające na celu zapewnienie nam najwyższej ich wydajność, a wszystkie wykorzystane podzespoły nadają się do powtórnego wykorzystania.

Ceny ‚zielonych’ baterii nie są jeszcze dokładnie ustalone, jednak najprawdopodobniej będą wahać się w okolicach 20-35$.

A dla Was co jest ważniejsze? Troska o środowisko, czy jak najdłuższy czas pracy na baterii (dobrze wiemy, że niektórzy noszą przy swoich BlackBerry małe elektrownie:-))?