Nowy, lepszy sklep z terminalami i akcesoriami dla BlackBerry® – BBSklep.pl

Avatar
Piotr Barycki
16.03.2011

W dniu dzisiejszym z przyjemnością ogłaszamy przenosiny i rozbudowę naszego sklepu z terminalami i akcesoriami przeznaczonymi dla BlackBerry®​. Od teraz, pełna oferta dostępna jest pod jeszcze prostszym i o wiele bardziej intuicyjnym adresem – BBSklep.pl.

Zmianie uległa nie tylko nazwa, ale również interface, oraz silnik witryny, dzięki czemu przeglądanie asortymentu, a także dokonywanie zakupów staje się jeszcze szybsze oraz wygodniejsze. Oprócz szczegółowej specyfikacji, dla najważniejszych produktów przypisane są dodatki, które mogą okazać się przydatne w przyszłości – pozwoli to na skompletowanie niezbędnego zestawu akcesoriów za jednym zakupem.

W ofercie niezmiennie odnaleźć możemy wszystkie produkty niezbędne do rozpoczęcia oraz kontynuowania naszej przygody z BlackBerry® – rozpoczynając od telefonów, poprzez ładowarki, karty pamięci, zestawy słuchawkowe (przewodowe i bezprzewodowe), baterie, pokrowce i obudowy, aż po folie ochronne, które pomogą nam uchronić od rys ekran naszego terminala. Każdy z dodatków został przygotowany specjalnie z myślą o terminalach Research In Motion, gwarantując doskonałą współpracę z naszym urządzeniem. Wśród producentów dostępnych akcesoriów znalazły się tak uznane marki jak BlackBerry®, OtterBox, czy Beyza.

W związku ze zmianą domeny i silnika sklepu, wszystkich obecnych klientów prosimy o ponowne zarejestrowanie się na nowej witrynie w celu kontynuowania zakupów.