Ostatnia szansa na wygranie PlayBooka – zgłosiliście już swoje aplikacje?

Avatar
Piotr Barycki
31.03.2011

Koniec (i tak już przedłużonego) konkursu zorganizowanego przez RIM, w którym wystarczyło stworzyć (prawie) dowolną aplikację dla PlayBook’a, aby otrzymać go zupełnie za darmo, zbliża się wielkimi krokami. Każdy, kto jeszcze pracuje nad swoim programem powinien się pośpieszyć – czasu pozostało niewiele, bo zaledwie kilka godzin, dzielące nas od końca 31.03.

Co warto wiedzieć w tych ostatnich godzinach?

  • Zgłoszona aplikacja NIE MUSI być podpisana – podpisanie aplikacji jest niezbędne wyłącznie do instalacji na prawdziwym urządzeniu oraz do rozpoczęcia dystrybucji w BlackBerry AppWorld (wygląda na to, że nie trzeba jej tak naprawdę nigdy podpisywać, jeżeli nam na tym nie zależy)
  • Aplikacja nie musi być zaakceptowana jeszcze dzisiaj – liczy się wyłącznie termin zgłoszenia, które musi mieć miejsce do końca 31.03
  • Jeśli wszystko poszło zgodnie z planem, otrzymamy dwa maile – jeden, o zaakceptowaniu aplikacji i drugi, o przyznaniu darmowego PlayBook’a. Nie każda zaakceptowana aplikacja kwalifikuje się na darmowego PlayBook’a!
  • Kiedy dostaniemy PlayBook’a? Informacje (nawet prosto od RIM) nie są do końca jasne – z części dokumentów wynika, że ‚od razu’, natomiast z pozostałych, że dopiero w momencie, kiedy w danym kraju rozpocznie się dystrybucja w USA.

My już swoje aplikacje zgłosiliśmy, ale na razie nie będziemy się chwalić 🙂 Pochwalcie się za to Wy!