Stwórz własną kompozycję dla BlackBerry – runda pierwsza!

Avatar
Piotr Barycki
13.03.2011

Od dziś, przez najbliższe 7 dni (do 20.03.2011) będziecie mogli wybierać spośród prac naszych czytelników te, które najchętniej zainstalowalibyście na swoich terminalach. Możecie docenić kompozycje za cokolwiek – za oryginalny pomysł, za nowatorskie rozwiązania znanych nam do tej pory funkcji, za styl czy dbałość od detale. Pamiętajcie, to Wasze głosy zadecydują o tym, który z uczestników otrzyma wyjątkowy zestaw akcesoriów BlackBerry!

PS: Celowo poniższe opisy kompozycji zawierają zaledwie kilka obrazków – mają Was jedynie zainteresować 🙂 Te, które zrobią na Was najlepsze „pierwsze wrażenie” i otrzymają największą ilość głosów, zostaną przez nas szczegółowo zrecenzowane i nagrodzone! W związku z tym, że miejsca na podium są aż trzy, w ankiecie znajdującej się na końcu tego wpisu można zaznaczyć maksymalnie trzy odpowiedzi.

Miłego głosowania i powodzenia!

Poniżej znajdują się kompozycje zgłoszone do naszego konkursu:

1. Zen+fixed calendar

Przedstawiam skorke oparta na standardowym Precision Zen – chcialem, zeby byla jak najbardziej podobna. Dodalem slot na pogodynke, kalendarz z 7 najblizszymi pozycjami wyswietlany stale na ekranie glownym oraz wskaznik baterii wyswietlany w procentach

2. Harmony

Dodatkowe zrzuty ekranu:

3. Transparent Today

Kompozycja jest stworzona tak aby przy maksimum funkcjonalności które mamy w standardzie były widoczne spotkania oraz dodatkowa ikona np. tak jak na zrzucie ekranu – pogoda. Oczywiście może to być dowolna ikona którą umieścimy od razu po ostatniej wyświetlanej na ekranie początkowym. Tapeta jest tym przypadku taka aby  uzyskać największą czytelność, oczywiście możliwa jest zmiana na dowolną wybraną przez Użytkownika terminala.

Dodatkowe zrzuty ekranu:

4. Fuerte

Kompozycja urlopowa pod BB OS5 (480×360), z najblizszymi zdarzeniami z kalendarza i nowymi wiadomosciami e-mail wyprowadzonymi na ekran glowny terminala.

Dodatkowe zrzuty ekranu:

5. Simple iBerry

Prosta i atrakcyjna graficznie kompozycja, dla osób poszukujących zawsze najefektywniejszych i najbardziej niezawodnych rozwiązań. Przejrzysty ekran główny z wydzielony obszarem powiadomień i dużym zegarem, zapewni nam zawsze dostęp do najważniejszych informacji. Cztery ikony główne zgromadzone na pulpicie możemy w dowolny sposób zmieniać, dostosowując je do naszych potrzeb. Kompozycja ‚lekka, łatwa i przyjemna’.

6. FalloutBB

„War, war never changes”… Za to Twoje BlackBerry jak najbardziej może się zmienić w PIP-boy’a! Kompozycja „FalloutBB” całkowicie modyfikuje ekran główny, upodabniając go tym samym do znanego fanom serii Fallout ekranu postaci oraz ekwipunku. Całość utrzymana w mrocznej, post-apokaliptycznej tonacji, przywodzącej nam na myśl naszą ulubioną grę.

Wszystkie 5 ikon aplikacji na ekranie głównym możemy dowolnie zmieniać, tak aby mieć zawsze pod ręką to, co niezbędne w świecie po atomowej zagładzie… (Ciekawostka: Przycisk „Done” blokuje klawiaturę naszego terminala).

 

7. BusinessTheme

Kompozycja posiada kalendarz na ekranie głównym, dodatkowo umożliwia wygodny sposób korzystania z dodatkowej aplikacji na homescreen np. aplikacja pokazująca pogodę w ikonie.

8. UmbrellaCorp

Kompozycja zainspirowana filmami z serii Resident Evil

9. 9700 OS6.0

Przedstawiam skórkę dla 9700 i innych terminali o tej rozdzielczości ekranu i OS 6.0. Układ, jak w starym dobrym OS 5.0 z dodanym kalendarzem na stałe z 7 najbliższymi pozycjami, slotem na pogodynkę i procentowym wskaźnikiem baterii. Oczywiście wszystko w klimacie najnowszego OS od RIM 😉

[polldaddy poll=4710562]