Wakacje? Tylko z Guidepal dla BlackBerry!

Avatar
Piotr Barycki
30.03.2011

Pogoda za oknem robi się coraz bardziej wakacyjna, czas więc pomyśleć o dłuższym lub krótszym wyjeździe. Jeśli nasza podróż nie zaprowadzi nas poza granice naszego kraju, możemy bez problemu wspomagać się w odwiedzanych miejscach aplikacjami takimi jak Qype czy Google Maps. Co jednak zrobić w przypadku, kiedy jednak wpadniemy w strefę niesamowicie drogiego roamingu, a nie chcemy targać ze sobą masy przewodników? Oczywiście zainstalować aplikację dla BlackBerry 🙂

Szczególnie godna uwagi jest udostępniona ostatnio przez Guidepal seria przewodników-aplikacji dedykowanych terminalom BlackBerry. Poza setkami atrakcji, które warto zwiedzić w danym mieście, informacjami o sklepach czy restauracjach, oraz dokładnymi mapami, seria ta posiada jedną ogromną zaletę – po pobraniu na urządzenie nie potrzebuje już (nigdy!) połączenia z internetem. Wszystkie niezbędne informacje (w tym i mapy) zapisywane są na karcie pamięci (która jest wymagana podczas instalacji), dzięki czemu możemy bez problemu wyłączyć transmisję danych i nie narażać się na okropne koszty.

Do tej pory opublikowano przewodniki dla następujących miast:

I kilka innych 🙂 Wszystko to oczywiście całkowicie za darmo. Miłych podróży (tylko czemu nie ma przewodnika po Orlando?)