[WIDEO] BlackBerry PlayBook i synchronizacja multimediów

Avatar
Piotr Barycki
15.03.2011

Redakcji IntoMobile, oprócz uchwycenia PlayBook’a w trybie pionowym (trochę dziwne, że na kilka tygodni przed premierą jest to taka sensacja…), udało się również zarejestrować na wideo proces synchronizacji multimediów znajdujących się na naszym komputerze z naszym (przyszłym) tabletem RIM.

Cieszą przede wszystkim dwie rzeczy: po pierwsze, Desktop Software nie uległ praktycznie żadnej poważnej zmianie i osoby, które korzystały z niego wcześniej nie będą miały najmniejszych trudności z jego obsługą. Po drugie, podczas synchronizacji możemy korzystać ze wszystkim możliwości PB. Oprogramowanie od QNX potrafi również wykryć ‚zdublowane’ utwory, które przesyłamy, tak więc nie będzie dochodziło do sytuacji, w której ręcznie będziemy musieli kasować wszystkie przypadkowo skopiowane na urządzenie ‚powtórki’.

Podobnie jak w przypadku wszystkich terminali BlackBerry, możliwa jest synchronizacji nagrań wideo, audio, oraz zdjęć. Niestety nic nie wiadomo jeszcze o obsłudze dodanej w BlackBerry 6 funkcji bezprzewodowej synchronizacji muzyki.