iGrip PerfektFit dla BlackBerry 9800

BBNEWS
BBNEWS
30.06.2011

Od kilku dni mamy okres wakacyjny. Wielu planuje wyjazd i szuka bezpiecznego sposobu na przetrzymywanie swojego terminala podczas podróży. Przedstawiamy Państwu uchwyt samochodowy firmy iGrip, jednego z  potentatów na europejskim rynku tego typu urządzeń. Uchwyt ten to aktywny iGrip PerfektFit dla BlackBerry 9800 Torch. Został wykonany z wysokiej jakości materiałów i jest idealnie dopasowany do modelu 9800, a dodatkowo nie ma najmniejszego problemu, aby rozsunąć naszą „Pochodnie” i zapewnić sobie dostęp do klawiatury. Dzięki obrotowej przyssawce do szyby, możemy ustawić Torcha w pozycji poziomej jak i pionowej.

 

W zestawie znajdują się:

– stacja dokująca

– przyssawka do szyby

– podkładka montażowa

Możemy nasz uchwyt zamontować w pojeździe na 2 sposoby:

  1. Sposób nam najbardziej znany – przymocowanie do szyby pojazdu. Pozwala  to nam na szybki montaż i demontaż iGrip w pojeździe.
  2. Sposób dla tych, którym przeszkadza uchwyt przyczepiony do szyby – pomoże nam w tym podkładka montażowa, którą przyklejamy do deski rozdzielczej i w niej zamieszczamy przyssawkę.

 

Pewnie w tym momencie wielu z Was zastanawia się jak to możliwe, że jest uchwyt aktywny, a nie było informacji na temat sposobu ładowania.

W stacji dokujące znajduje się wejście micro-USB, do którego podłączamy naszą ładowarkę samochodową.

Uchwyt iGrip może być dobrą i tańszą alternatywą dla aktywnego uchwytu firmy Bury o nazwie System 9.

Zapraszamy do bbsklep.pl

http://www.bbsklep.pl/pl/p/Uchwyt-samochodowy-iGrip-9800/237

Test uchwytu na YouTubie.