Play aktualizuje podstronę o BlackBerry (jesteśmy pod wrażeniem)

Avatar
Piotr Barycki
16.06.2011

Zaledwie kilka dni przez wprowadzeniem do oferty nowych odsłon usług BlackBerry w Play, udało nam się trafić na praktycznie pusty jeszcze wtedy dział dedykowany terminalom i usługom Research In Motion. Niecałe trzy dni wystarczyły, aby zmienił się on praktycznie nie do poznania.

Na chwilę obecną odnajdziemy w nim kilkanaście artykułów, dzięki którym bez wątpienia musimy przyznać, że „fioletowy operator” wysunął się na zdecydowane prowadzenie, jeśli chodzi o ilość ciekawych i użytecznych informacji zgromadzonych na swoich oficjalnych stronach. Z wpisów, podzielonych na odpowiednie kategorie (Telefony, Aplikacje, Porady, etc), dowiemy się nie tylko czym jest BIS, BES (chociaż wzmianka o BlackBerry Balance zrobiła na nas wrażenie) czy jak  skonfigurować pocztę email, ale także np. jakie aplikacje warto jest pobrać na nasze urządzenie, jak je zainstalować i jak zarządzać przyznanymi im uprawnieniami!

„Blogowy” charakter strony każe nam przewidywać, że w najbliższej przyszłości zobaczymy jeszcze więcej tego typu wpisów (martwimy się trochę o „Aktualności” – ktoś chce nam chyba „podgryźć kawałek tortu” :-)).

Jeśli więc nie wiecie od czego zacząć swoją przygodę z BlackBerry (oprócz naszego poradnika), ten link będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.