Rewolucja w Play! BIS za 10zł DLA WSZYSTKICH (w tym prepaid)!

Avatar
Piotr Barycki
14.06.2011

To co jeszcze nawet wczoraj wydawało się niemożliwe, od jutra staje się rzeczywistością! Zgodnie z naszymi nieśmiałymi prognozami, operator, który najpóźniej wprowadził do swojej oferty terminale i usługi BlackBerry, zapowiedział dzisiaj (jako pierwszy!) prawdziwą rewolucję. Oprócz obniżenia dla wszystkich abonentów ceny usługi BlackBerry Internet Service do 10 zł (wcześniej 20zł), od 15.06.2011 będzie ona dostępna także dla klientów korzystających z prepaid (w tej samej cenie)!

W związku z tym kończy się problem wszystkich, którzy nie chcieli wiązać się długoletnią umową, a jednocześnie chcieli skorzystać z pełni możliwości terminala BlackBerry! Nie spodziewamy się, aby jakakolwiek sieć w najbliższym czasie odpowiedziała na ten ruch ze strony Play – jeśli więc chcecie mieć BIS w prepaidzie – wiecie o jaki starter poprosić w sklepie!

To oczywiście nie koniec nowości! Play zdecydował się także na wprowadzenie (w obniżonych cenach!) specjalnych taryf dedykowanych właśnie terminalom i usługom BlackBerry – All Inclusive BlackBerry, gdzie BIS otrzymujemy całkowicie bezpłatnie, a jako bonus – nielimitowany pakiet danych (z „lejkiem” po wykorzystaniu 100MB)!

Dla osób prywatnych:

Dla firm:

Poniżej znajduje się cennik telefonów i małe porównanie z konkurencją. Trzeba przyznać, że robi wrażenie!

Oferta dla osób prywatnych:

Oferta dla firm:

To już chyba wiecie, jaką sieć wybrać „pod” BlackBerry. A teraz go, go, go! Chcemy znać Wasze PINy na BBMie! 🙂