Środy z Orange trafiają na BlackBerry

Avatar
Piotr Barycki
25.06.2011

Doskonała wiadomość dla miłośników kina i abonentów sieci Orange. Dziś do BlackBerry AppWorld trafiła aplikacja o wiele mówiącej nazwie – „Środy z Orange”, ułatwiająca korzystanie z tej promocji za pośrednictwem naszego terminala (oczywiście nie pójdzie za nas do kina).

Program umożliwia nam przeglądanie repertuaru kinowego dla kilkunastu polskich miast i regionów, oraz wysyłanie (za pomocą jednego kliknięcia) specjalnego SMS niezbędnego do wzięcia udziału w akcji.

Czym są „Środy z Orange”?

Piątkowy wieczór z przyjaciółmi w kinie? Znowu?
Teraz lepiej iść do kina w środę zamiast czekać aż do weekendu. Zwłaszcza, że dla wszystkich użytkowników Orange środowe seanse są teraz dwa razy tańsze. Nieważne czy masz telefon na kartę, w abonamencie czy w mixie.

O tym, że filmy najprzyjemniej ogląda się w gronie przyjaciół, wie chyba każdy.
Teraz w akcji „Środy z Orange” kupisz dwa bilety w cenie jednego. *

W każdą środę, w każdym kinie Cinema City i Orange IMAX w całej Polsce. Bilety można zamawiać przez cały tydzień, 24 godziny na dobę.

Wystarczy wysłać sms o treści FILM pod numer 241, a otrzymany w odpowiedzi kod pokazać na ekranie swojego telefonu odbierając bilety w kasie kina.

Aplikacja (przynajmniej na 9300) wymaga początkowo dość dużej cierpliwości – potem działa zaskakująco płynnie, chociaż trzeba się nieco przyzwyczaić do sposobu obsługi.

nadesłał: Skrzat