Test uchwytu samochodowego BURY multiCradle

BBNEWS
BBNEWS
17.06.2011

Z racji zbliżających się wakacji, a co za tym idzie częstych wyjazdów samochodowych, chcielibyśmy przedstawić Państwu uchwyt samochodowy wyprodukowany przez firmę BURY, jednego z potentatów na europejskim rynku tego typu urządzeń. Uchwyt ten to pasywny BURY multiCradle 5.

Jak sama nazwa wskazuje, uchwyt multiCradle nadaje się do wielu marek i wielu modeli telefonów.

Oprócz BlackBerry 9700 Bold, który oczywiście będzie używany w naszym teście, multiCradle 5 współpracuje również z BlackBerry 8520, 9300, 8900 i 9780 i wieloma modelami innych marek. Między innymi Palm, Nokia Samsung i HTC.

Duża lista kompatybilności może nasuwać nam na myśl iż jeśli „coś jest do wszystkiego to jest do niczego”. Nic bardziej mylnego. Dzięki zastosowaniu specjalnej konstrukcji, uchwyty multiCradle możemy wykorzystać w stu procentach, niezależnie od urządzenia które w nim umieścimy.

Uchwyt składa się z: Jednostki bazowej, gumowych elementów mocowanych do jednostki bazowej oraz pomocy montażowej, którą jest łącznikiem pomiędzy jednostką bazową i deską rozdzielczą samochodu. Dodatkowym elementem zestawu jest FlexActiveArm, czyli zaczep przyssawkowy do szyby samochodu.

W zależności od modelu telefonu jaki będzie wkładany do uchwytu, takie gumki będą montowane do jednostki bazowej. Sposób montażu i szybki test funkcjonalności przedstawiony został na krótkim filmie zamieszczonym poniżej.

Zachęcam do obejrzenie filmu. Uchwyt multiCradle może być dobrą i niedrogą alternatywą dla aktywnego uchwytu firmy BURY o nazwie System 9.

 

Link do produktu w sklepie: multiCradle 5