[WIDEO] Szczegółowy przegląd BlackBerry 9860 Torch

Piotr Barycki
12.07.2011


Portal MacBerry.de najwyraźniej na dobre zaprzyjaźnił się z najnowszym „dotykowcem” produkowanym przez Research In Motion, czego efektem jest kolejny, tym razem o wiele bardziej szczegółowy przegląd wideo oraz krótka recenzja.

Musimy przyznać, że nawet pomimo niezbyt udanych (naszym zdaniem) przycisków funkcyjnych pod ekranem, urządzenie zapowiada się naprawdę ciekawie. Duży ekran o wysokiej rozdzielczości, wsparty dodatkami „multimedialnymi”, takimi jak kamera z możliwością nagrywania filmów HD i pełne wsparcie dla Open GL mogą sprawić, że (przy odpowiednim wsparciu programistów) będzie to pierwszy naprawdę „rozrywkowy” terminal.

Swoją drogą, RIM powinien chyba w końcu zapowiedzieć oficjalnie nowego Storma/Toucha/Torcha/Volta, zwłaszcza w momencie, kiedy wszyscy wiedzą już dosłownie wszystko na jego temat, łącznie z (bardzo prawdopodobną) ceną i datą premiery. Hej, nie ma się czego wstydzić!

 • Trzeba przyznać że jest bardzo szybki. Natychmiast reaguje na polecenia. Problem jest akcelerometr ale pewnie pojawi się jakaś poprawka <miejmy nadzieje>:)

  • Pasztor

   Wydaje mi się że to nie problem z akcelerometrem, tylko koleś ma kamerę z góry i telefon jest na "leżąco", więc żaden telefon w takim przypadku nie odwróciłby ekranu.

 • Druszlak

  Juz ostatnio mnie meczylo – co to za durna nazwa "MacBerry" ? Czytanie Nietzschego im mozgi zlasowalo…

  • A czemu nie? Właścicielka ma Maca i BlackBerry – wybór jest prosty 🙂

 • zbyro

  ale przeglad wideo przeprowadzony przez osobe ktora troche nie za bardzo wie co pokazac. "miota nim jak szatan" 🙂