BlackBerry Cyclone, Beats i Calypso jeszcze w tym roku

Avatar
Piotr Barycki
08.08.2011


W przypadku, kiedy ostatnie tygodnie w świecie BlackBerry nie były by dla nas specjalnie emocjonujące, uczynny pracownik jednej z amerykańskich sieci sprzedaży udostępnił nieoficjalnie niezwykle ciekawą (i kompletną) listę nowych urządzeń produkcji Research In Motion, które już w najbliższym czasie powinny trafić na sklepowe półki.

Wśród nich znalazły się oczywiście dobrze nam znane Bold 9900/9930 (Dakota/Montana), 9810 (Jennings) i 9850/9860 (Monza/Monaco) oraz jeszcze niezapowiedziany, ale równie często oglądany 9350/60 Curve (Sedona/Apollo). Premiera tego ostatniego w wersji GSM, w dwóch odmianach kolorystycznych (czarna i biała) planowana jest na początek 2012.

Oprócz samych terminali, na powyższej liście możemy odnaleźć również niezwykle ciekawe akcesoria. Pierwsza w kolejności do sklepów trafić powinna bezprzewodowa klawiatura, najprawdopodobniej dedykowana BlackBerry PlayBookowi. Niedługo później zawita do nas następca BlackBerry Music Gateway – BlackBerry Calypso/Beat, wykorzystujące tym razem zamiast Bluetooth połączenie WiFi. Wspominany niedawno BlackBerry Media Box został ostatecznie ochrzczony mianem „Cyclone”, a jego debiut powinien mieć miejsce jeszcze w październiku 2011 roku.

Niestety w przypadku opisanych wyżej dodatków, w udostępnionych materiałach nie odnajdziemy cen detalicznych. Również te przypisane do terminali dotyczą wyłącznie cen po zniżkach u operatorów.

via: crackberry