BlackBerry trafia na… znaczki pocztowe

Avatar
Piotr Barycki
15.08.2011

Niezbyt często zdarza się, aby zwykłe telefony komórkowe przechodziły do historii i stawały się rozpoznawanymi przez wszystkich legendami i symbolami. Terminale BlackBerry zdecydowanie jednak nie zaliczają się do kategorii „zwykłych telefonów”, czego najlepszym dowodem jest hołd złożony im przez kanadyjską pocztę, która zdecydowała się umieścić ich wizerunek na znaczkach pocztowych, upamiętniających największe innowacje ostatnich lat.

Pierwsze terminale BlackBerry wprowadzone zostały na rynek pod koniec lat 90-tych, kiedy to smartfony i błyskawiczna wymiana informacji pomiędzy nimi, będąca obecnie standardem, wydawała się raczej bliższa science-fiction niż rzeczywistości. Efekty pracy Mike’a Lazaridisa i Jima Balsillie pozwoliły jednak w końcu pracownikom korporacji uwolnić się od swoich biurek i komputerów, zmieniając na zawsze sposób, w jaki komunikujemy się ze światem. Ciągły rozwój i wdrażanie kolejnych innowacyjnych pomysłów pozwoliło Research In Motion przez wiele lat utrzymać się w czołówce producentów smartfonów.

Tak właśnie uzasadniony został wybór, który zapewnił terminalom BlackBerry życie wieczne – jeśli nawet nie na rynku, to przynajmniej w klaserach kolekcjonerów.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć kolejnych sukcesów. W końcu BlackBerry zmieniło również nasze życie.

Więcej informacji

via: mobilesyrup