Listonic trafia na BlackBerry!

Avatar
Piotr Barycki
29.08.2011

Po długich miesiącach oczekiwań nareszcie doczekaliśmy się dnia, kiedy jedna z najlepszych aplikacji „zakupowych” (i na dodatek polska) trafiła w końcu na nasze terminale. Listonic, bo o nim właśnie mowa, jest już dostępny na stronie producenta, a wkrótce pojawi się również w BlackBerry AppWorld.


Oficjalny komunikat prasowy:

Listonic tworząc aplikację na BlackBerry udowadnia, że jest jedną z najpowszechniej dostępnych polskich aplikacji mobilnych. Niedawno RIM wszedł oficjalnie na polski rynek smartfonów, a już rodacy mogą tworzyć elektroniczne listy zakupów na swoich BB.

Listonic, czyli mobilna lista zakupów, to jedna z najpopularniejszych polskich aplikacji. Teraz można ją pobrać za darmo także na BlackBerry wpisując w oknie przeglądarki telefonu adres d.listonic.com. Wkrótce aplikacja znajdzie się także w BlackBerry Market. Listonic dostępny jest na wszystkie popularne platformy mobilne w tym m.in. iOS, Android, Windows Mobile, Symbian, Windows Phone 7 i Java – http://www.listonic.com/Download/Index

Idea Listonic polega na przeniesieniu tradycyjnych list zakupów w świat technologii. Dzięki aplikacji mobilnej każdy może mieć listy zakupów zawsze przy sobie, na dowolnym telefonie komórkowym lub w Internecie: na stronie listonic.com. Co więcej, możliwość współdzielenia list ze znajomymi, rodziną, w pracy, ułatwia cotygodniowe wyprawy do sklepu. Zakupy z listą w telefonie robi się znacznie szybciej, gdyż produkty na listach Listonic automatycznie sortują się według kategorii odpowiadającym półkom w hipermarkecie.

Ponad 100 000 użytkowników już korzysta z programu ułatwiając sobie zakupy. Czy i na tej platformie mobilnej program osiągnie sukces? Na pewno pomoże w tym fakt, iż Listonic jest tworzony tak, aby odpowiadał potrzebom polskiego użytkownika i zarazem w jakości wykonania dorównywał lub przerastał najlepsze przykłady ze świata.

Jeżeli shopping kojarzy nam się z wyjściem do galerii i przeszukiwaniem sklepowych półek, przyda nam się lista zakupów, by nie zapomnieć o żadnym z potrzebnych produktów. Najpopularniejszy jest Listonic.

T-Mobile Trendy
(
http://www.t-mobile-trendy.pl/artykul,1662,shopping_z_komorka,porady,.html)

Listonic ma intuicyjny, nieskomplikowany interfejs. Dzięki stałej synchronizacji listy zakupów mogą być wyświetlane i tworzone zarówno z poziomu komórki, jak i komputera podłączonego do Internetu.

Smartfony Play

(http://smartfony.play.pl/bez-kategorii/2011/zakupy-ze-smartfonem-nie-zapomnisz-niczego/)