5 Aplikacji, które mają pomóc w naszych postanowieniach noworocznych.

Avatar
Krzysztof Bucholc
03.01.2012

myfitnessfriends

Wraz z nadejściem Nowego Roku, większość z Nas ma jakieś postanowienia. 90% z nich „bierze w łeb” najpóźniej po miesiącu, ale nielicznym udaje się coś zmienić. Poniżej lista pięciu aplikacji, które pomogą nam stać się lepszymi 😉 i pozwolą łatwiej wytrwać w postanowieniach.

PAGEONCE

pageonce

W nowym roku, jednym z najczęstszych postanowień, jest chęć oszczędzania pieniędzy. Cel jest szczytny, jednak jego osiągnięcie już nie takie proste. Z pomocą przyjdzie nam aplikacja PageOnce, która nie dość, że przypilnuje nam naszych wydatków z konta, kart kredytowych, to jeszcze pomoże zaplanować nasze domowe wydatki i „nie pozwoli” nam zapomnieć o nadchodzących terminach zapłaty za prąd czy telefon, dopisując te terminy do naszego kalendarza. Więcej znajdziecie tutaj. Do wyboru wersja płatna jak i bezpłatna aplikacji.

CALORIE COUNTER & DIET TRACKER

Caloriecounter

Po świątecznym obżarstwie jak znalazł okaże się aplikacja, która wraz z naszą silną wolą pozwoli zastosować i monitorować naszą dietę.
W prawdzie ten pożyteczny program nie schudnie za nas zbędnych kilogramów ale może nam pomóc w tym trudnym zadaniu. Ponad 1 200 000 pozycji w bazie danych produktów mówi samo za siebie. Przeliczanie ile możemy jeszcze zjeść kalorii w danym dniu, propozycje ćwiczeń, ustawienie sobie celu do osiągnięcia, tworzenie raportów dotyczących naszej diety – i wiele innych opcji, dzięki którym osiągnięcie postanowienia powinno być teoretyczie łatwiejsze. Informacje znajdziecie tutaj. Aplikacja jest darmowa.

LATERDUDE

laterdude

„Już więcej nie zapomnę oddzwonić do kogoś, kto dzwonił do mnie w trakcie ważnego spotkania i nie stracę przez to dużego kontraktu.” Tak, mądry Polak po szkodzie, ale dzięki tej aplikacji już nie zaniedbamy swoich znajomych czy kontrahentów. Aplikacja w prosty sposób zapamięta odrzucone połączenie i w odpowiednim czasie przypomni nam o nim. Do ściągnięcia tutaj.

MY FITNESS FRIENDS

myfitnessfriends

Kolejny motywator do ćwiczeń. Kiedy każdy z nas ma coraz mniej czasu na ich wykonywanie. 36 prostych ćwiczeń, nie wymagających oprzyrządowania czy uczęszczania na siłownię wydaje się dobrym pomysłem. Efektami naszych poczynań możemy się podzielić przez Blackberry Messenger’a. Aplikacja płatna, dostępna tutaj.

SMARTER CONTACTS

smarter contacts

Porządek w kontaktach wraz z nadejściem nowego roku? Czemu nie. Szybkie wyszukiwanie po pierwszej literze imienia czy nazwiska, pełna historia połączeń, wsyłanych maili, smsów itp. i wiele wiele przydatnych funkcji. Od czegoś trzeba zacząć porządkować listę swoich znajomych. Dzięki tej aplikacji możecie zacząć to wszystko od listy kontaktów w swoim terminalu. Do pobrania tutaj.

via: crackberry.com