[AKTUALIZACJA] Endomondo 8.6.2 dla BlackBerry

Avatar
Jakub Hajost
13.01.2012

Aktualizacja Endomondo do wersji 8.6.2

Dwa dni temu popularna aplikacja dla aktywnych użytkowników BlackBerry otrzymała drobną aktualizację do wersji 8.6.2. Producent nie opublikował listy zmian, ale na pierwszy rzut oka aktualizacja niewiele zmieniła w wyglądzie programu. Prawdopodobnie zostały usprawnione jedynie rozwiązania wprowadzone wraz z wersją 8.6.0, czyli:

  • Zapraszanie do aplikacji znajomych z BlackBerry Messengera
  • Dzielenie się treningami ze znajomymi z BBM

Endomondo Sports Tracker jest świetnym narzędziem dla każdego, kto lubi aktywnie spędzać czas. Dzięki wykorzystaniu modułu GPS aplikacja pozwala na mierzenie odległości pokonanej biegiem, na rowerze, kajaku, hulajnodze, bądź na czymkolwiek, co sprawia nam przyjemność. Ponadto w czasie rzeczywistym oblicza spalone kalorie, może odtwarzać muzykę do ćwiczeń, oraz informuje inspirującym, kobiecym głosem o przebytym dystansie. Możemy również z poziomu aplikacji opublikować nasze treningi na Facebooku.

AKTUALIZACJA:

Według informacji od Michała (dzięki!) w wersji 8.6.1 usunięto zależność Endomondo od BBM (nie trzeba mieć Messengera, żeby uruchomić Endomondo). Obecna aktualizacja ma na celu zwiększenie oszczędności energii poprzez wyłączenie modułu GPS, kiedy przerwiemy trening na pięć minut, a aplikacja będzie:

  • albo aktywna, ale wygaśnie nam ekran
  • albo  w tle

Najnowszą wersję Endomondo Sports Tracker możemy pobrać z BlackBerry Appworld.