BlackBerry 9900 Bold "oficjalnie" na stronie Play

Avatar
Piotr Barycki
11.06.2012

BlackBerry 9900 Bold jest już wprawdzie dostępny w ofercie sieci Play od kilku dni, jednak odnalezienie go na stronie internetowej tego operatora nie było do tej pory możliwe. Okazja taka nadarzyła się dzisiaj i choć trudno uznać to za debiut w pełni oficjalny, możemy być niemal pewni, że do oferty sklepu internetowego model 9900 zostanie włączony już bardzo niedługo.

Odnośnik do podstrony dedykowanej temu modelowi (jak zawsze) ukryty był w kodzie strony i prowadzi bezpośrednio do praktycznie już ukończonego zestawu informacji na temat flagowego modelu Research In Motion z serii Bold.

Jeśli nic nie ulegnie zmianie, terminal trafiać będzie do klientów z oprogramowaniem systemowym BlackBerry w wersji 7.1.0.342. W przeciwnym przypadku aktualizacja do tego właśnie wydania OS dostępna będzie bez żadnych dodatkowych zabiegów od razu po pierwszym podłączeniu telefonu do BlackBerry Desktop Software.

W ofercie Play już wkrótce powinien pojawić się także jeden z najmłodszych przedstawicieli serii Curve – dotykowy BlackBerry 9380 Curve.