Endomondo świętuje 10 milionów użytkowników, obniża cenę wersji PRO

Avatar
Piotr Barycki
27.06.2012

Serwis Endomondo, posiadający aplikacje mobilne między innymi dla systemu operacyjnego BlackBerry oraz BlackBerry PlayBook OS, ogłosił dziś przekroczenie granicy 10 milionów użytkowników, którzy łącznie pokonali już ponad 320 milionów mil.

W komunikacie prasowym twórcy programu poinformowali również o planach obniżenia ceny za wersję PRO swojej aplikacji, która zamiast dotychczasowych 4$, ma wynosić w najbliższym czasie zaledwie 1$. Promocja obowiązywać będzie od dziś (ceny w AppWorld jeszcze nie zostały zaktualizowane) do 1.07. Jeśli więc szykowaliście się do zakupu Endomondo PRO, być może teraz jest właśnie najlepszy na to czas. Jeśli nie planowaliście takiego zakupu, a prowadzicie aktywny tryb życia… po prostu zróbcie to – naprawdę warto i to nie tylko za 0,99$.

Dla osób, które wcześniej nie korzystały z Endomondo – program ten pozwala nam m.in. na śledzenie naszych postępów i wyników w kilkunastu kategoriach sportowych, takich jak bieganie, jazda na rowerze, kajakarstwo czy wycieczki górskie, rejestrując dokładny przebieg naszej trasy, prędkości oraz dodatkowe informacje na jej temat. Dzięki rozbudowanej wersji portalu internetowego, możemy prowadzić szczegółowe analizy naszych osiągnięć oraz współzawodniczyć z innymi użytkownikami Endomondo.