Evernote 1.3 wita użytkowników PlayBook OS

Avatar
Piotr Barycki
21.06.2012

Pod dość długich testach, mających potwierdzić zgodność aplikacji Evernote w wersji dla tabletu BlackBerry PlayBook z najnowszą wersją oprogramowania systemowego tego urządzenia, jego twórcy nareszcie przywrócili dystrybucję swojego programu.

Poprzednia odsłona Evernote została wycofana z BlackBerry AppWorld właśnie z powodu braku kompatybilności z PlayBook OS 2.x i problemach, jakie powodowała na nim m.in. wirtualna klawiatura ekranowa.

Dla przypomnienia, opis ze strony producenta:

Evernote sprawia, że zapamiętywanie dużych i małych rzeczy związanych z każdym aspektem Twojego życia staje się dziecinnie proste, a wszystko to za pomocą komputera, telefonu lub witryny internetowej.

1. Uchwyć wszystko.

Jeśli o czymś myślisz, widzisz to lub tego doświadczasz to Evernote może pomóc Ci to zapamiętać. Napisz notatkę. Zapisz stronę internetową. Zrób zdjęcie. Przechwyć ekran. Evernote przechowa wszystko bezpiecznie.

2. Zorganizuj notatki (lub pozwól nam to zrobić).

Wszystko co przechwytujesz jest automatycznie przetwarzane, indeksowane i gotowe do wyszukiwania. Jeśli chcesz, możesz dodać znaczniki lub zorganizować notatki w różnych notatnikach.

3. Szybko odnajduj to czego szukasz.

Pobierz Evernote na każdy komputer i telefon którego używasz, następnie przeszukuj swoje notatki według słów kluczowych, nagłówków, znaczników a nawet lokalizacji. Evernote magicznie zmienia drukowane i ręcznie pisane notatki w tekst i pozwala go przeszukiwać.

Program dostępny jest więc dla praktycznie wszystkich najpopularniejszych platform – BlackBerry OS, BlackBerry Tablet OS, Android, Mac, Windows, WebOS, Windows Mobile i Windows Phone.

Aplikacja jest oczywiście całkowicie darmowa.

via: berryreview