Już tylko 50 wolnych miejsc na BlackBerry® 10 Jam World Tour w Warszawie!

Avatar
Piotr Barycki
19.06.2012

Dziś rano informowaliśmy o ostatniej okazji do rezerwacji swojego miejsca na nadchodzącą konferencję BlackBerry® 10 Jam World Tour w Warszawie i faktycznie, według najnowszej informacji podanej przez RIM, wkrótce może już nie być takiej możliwości. Z całej puli pozostało już bowiem zaledwie 50 wolnych miejsc!

Jeśli wierzyć wcześniejszym założeniom, ilość osób mających stawić się 3 lipca w hotelu Hilton w Warszawie jest ponad dwukrotnie większa, niż przewidywano. Jeśli więc zapełnią się także ostatnie wolne miejsca, na początku przyszłego miesiąca możemy spodziewać się w Warszawie prawie 500 deweloperów zainteresowanych tworzeniem dla BlackBerry!

Komunikat prasowy:

Konferencja BlackBerry® 10 Jam World Tour odbędzie się już 3 lipca w Warszawie, w Hotelu Hilton. Będzie to okazja dla polskich deweloperów, aby dowiedzieć się więcej na temat unikalnych możliwości systemu BlackBerry® 10 i być jednymi z pierwszych, którzy będą programować na nową platformę.

W konferencji dla deweloperów BlackBerry® 10 Jam weźmie udział wielu ekspertów RIM. Opowiedzą oni o nowych możliwościach związanych z programowaniem na tę platformę, o doświadczeniach użytkownika oraz architekturze. Podczas konferencji odbędą się również sesje warsztatowe, które dostarczą programistom więcej szczegółów na temat tworzenia aplikacji na platformę BlackBerry 10, zarówno natywnych jak i w HTML5.

Już ponad 400 deweloperów zarejestrowało się na konferencję w Warszawie! To jest ostatni dzwonek, zostało 50 miejsc. Dlatego RIM zaprasza chętnych do udziału deweloperów do zarejestrowania się już teraz i poznania najważniejszych funkcji nowego systemu BlackBerry 10, aby tworzyć znakomite aplikacje, dostarczające użytkownikom wspaniałych wrażeń.

Pełny program oraz formularz rejestracyjny są dostępne pod adresem:
http://www.blackberryjamworldtour.com/warsaw