Koniec miejsc na BlackBerry 10 Jam w Warszawie!

Avatar
Piotr Barycki
29.06.2012

Jeśli ktoś miał jeszcze ochotę wybrać się na nadchodzący warszawski BlackBerry 10 Jam, mamy dla niego niestety złą informację – wszystkie wejściówki zostały już zarezerwowane przez zainteresowanych programistów!

Uczestnicy, którzy wcześniej zdecydowali się na zarezerwowanie wejściówek, mogą znaleźć wszystkie niezbędne informacje na stronie blackberryjamworldtour.com/warsaw, choć podejrzewamy, że na te kilka dni przed konferencją, wszystko mają już zapięte na ostatni guzik.

Dla przypomnienia:

Polska konferencja BlackBerry 10 Jam będzie miała miejsce 03.07.2012 w Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre (Grzybowska 63) i będzie trwać od rana, do późnego popołudnia. W jej ramach odbędzie się seria wykładów przeznaczonych zarówno dla deweloperów zainteresowanych pisaniem aplikacji natywnych, jak wykorzystaniem rozwiązań opartych o WebWorks. Spotkania dotyczyć będą również m.in. możliwości zarabiania na swoich programach, jakie oferuje BlackBerry AppWorld oraz Research In Motion.

Wszyscy programiści, którzy planują w najbliższym czasie rozpocząć tworzenie lub przenoszenie swoich aplikacji na platformę BlackBerry 10 będą mieli możliwość otrzymania na własność prototypowego modelu BlackBerry 10 Dev Alpha, który pomoże im w optymalizacji swoich produktów i testowaniu ich na prawdziwych urządzeniach. Aby otrzymać telefon należy w formularzy rejestracyjnym BlackBerry 10 Jam zaznaczyć odpowiednią opcję oraz poprzeć swoją kandydaturę odnośnikami do dotychczasowych osiągnięć w tworzeniu oprogramowania. Osoby, które zostaną wybrane przez zespół deweloperów RIM, otrzymają wiadomość potwierdzającą najpóźniej na 24 godziny przed rozpoczęciem konferencji.

Do zobaczenia na miejscu!

Nadesłał: Robinho