Nowy Foursquare dla BlackBerry już w przyszłym tygodniu!

Avatar
Piotr Barycki
21.06.2012

Niezależnie od tego, co twierdzą niektórzy, BlackBerry w dalszym ciągu pozostaje jedną z najbardziej liczących się platform i tak też postrzega ją producent jednej z najpopularniejszych aplikacji społecznościowych – Foursquare. Twórcy znanej na całym świecie gry geolokalizacyjnej zapowiedzieli za pośrednictwem portalu Twitter sporą aktualizacją swojego produktu, która będzie mieć miejsce już w przyszłym tygodniu.

Aktualizacja ta będzie prawdopodobnie zawierała zmiany, które nie tak dawno temu wprowadzone zostały na dwie konkurencyjne platformy – iOS oraz Androida. Wśród nowości znalazła się m.in. wyraźna zmiana interfejsu użytkownika oraz szereg usprawnień, pozwalających uczestnikom zabawy nie tylko meldować się w określonych miejscach, ale także o wiele łatwiej odkrywać nowe, co z całą pewnością rozszerza dotychczasową ofertę aplikacji.

Oczywiście powyższa lista zawiera jedynie nasze domysły, w związku z czym autorzy popularnego Foursquare mogą nas jeszcze zaskoczyć. W końcu zapowiedzieli „zupełnie nowe Foursquare dla BlackBerry”. Kto oprócz nas spróbuje zgadnąć co mieli na myśli?